| Paun_Sebi_1995 a întrebat:

nu imi amintesc numele unui film, un film de genul actiune dar si de investigatii. L.am vazut in urma cu vreo 5-8 zile pe PRO TV si nu ii stiu numele In film era vorba despre un detectiv care cerceta un caz de rapire al unor copii, unul din parintii copiilor il agreseaza si il sechestreaza pe suspectul principal un adolescent de vreo 17 ani care locuieste cu bunica si cainele lui. in parcarea de la sediul politiei adolescentul i-a spus barbatului ca "au inceput sa planga dupa ce a plecat " (barbatul avea doua fete ) barbatul l.a dasit pe adolescent plimbandu.se cu cainele si fredona o melodie care o mai auzise si la fetele lui ( era ceva cu ritmul de Gingle Bels era ca o parodie ) in fine dupa aceea l.a dus intr.o cladire abandonata si l.a sechestrat acolo si l.a batut mai mult nu am vazut din film si as vrea sa stiu cum se numeste filmul. Multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| TurkuNellu a răspuns:

De care zici tu l-am gasit il am in Pc. am prea multe si nul gaseam.Se numeste PRISONERS. Sper ca ti-am fost de folos!

| Paun_Sebi_1995 explică (pentru TurkuNellu):

Multumesc, chiar mi.ati fost de ajutor este un film bun si chiar nu stiam numele filmuluiwinking

2 răspunsuri:
| TurkuNellu a răspuns:

Acuma l-am vazut dar nu-mi amintesc titlul. El era mereu batut si inchis intro baie dintr-o cladire veche. Detinea lazi pline cu serpi. Dupa care gasise si un ciorap deal fetei.