| Ch3ls3a91 a întrebat:

Nu îmi mai merg tastele W 2 3 de la laptop, asa dintr-o data. Stie cineva ce trebuie sa ii fac? FUNDĂ!

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Le scoti si te uiti sa vezi daca problema este una vizibila ce poate fi reparata usor. Adica resturi de mancare sau mizerie sub taste. Daca tot nu merge atunci problema este de tip hardware cel mai probabil si trebuie sa schimbi tastatura pentru ca acei 3 pini respectivi nu mai fac conexiunea cu placa de baza. Ori iti cumperi frumos o tastatura wireless si nu mai ai treaba. Eu nu am folosit niciodata tastatura de la laptop. De la inceput am cumparat un mouse si o tastatura wireless pentru ca mi se par mult mai practice si usor de folosit.In special la un joc sau editare foto/video/animatie.

| Speranta12 a răspuns:

Si mie la fel si nu stiu ce sa fac

| SLS92 a răspuns:

Ai varsat ceva pe el si probabil in timp ti s-au deteriorat, du-l la un service sa ii faca o curatare temeinica acum cat mai poti salva ceva