| ThePinguinBro a întrebat:

nu inteleg dc dar nu mai am spatiu in C, desi toate jocurile mele sunt in D. imi puteti spune in ordine tipurile de bites? ce inseamna KB si cat de mare este, si ce inseamna AVScanner-ul ala din C si daca pot sa il dezinstalez.

Răspuns Câştigător
| Kingsley a răspuns:

Daca ai jocurile in D, nu inseamna ca automat trebuie sa ai spatiu mai mult in C. (ar fi frumos sa fie asa) Eu zic sa faci o curatenie de primavara prin calculatorul tau.
1 mb = 1024 kb
AVScanner daca tin bine minte, e un virus. Incearca sa scapi de el cu MalwareBytes ori reinstall Windows.

| ThePinguinBro explică (pentru Kingsley):

Nu cred ca e un virus. am si eu MalwareBytes si dau scan in fiecare zi.
de cand am postat intrebarea mi-am schimbat windowsul.

3 răspunsuri:
| RaduXZ9 a răspuns:

Da clik dreapta pe o partitie, selecteaza proprieteti si vezi cat spatiu mai ai

| CatalinMilan a răspuns:

Salut! E posibil sa ai multe programe instalate in partitia C, intra in control panel, click pe PROGRAM AND FUTURES si dezinstaleaza tot ce nu ai nevoie de acolo. Bafta