| MarculescuDaniela a întrebat:

Salut,TPU! Nu mi se seteaza ora pe laptop atunci când il deschid.Cand intru in Control Panel la setari Timp Internet si dau sincronizare cu un server de internet imi spune Eroare si nu mi se seteaza ora! Cum pot remedia problema?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in Control Panel/Clock, Language and Region/Date and Time si de acolo setezi data si ora, apoi dai Apply si OK.

| MarculescuDaniela explică (pentru Ioandelasal):

Nu functioneaza.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru MarculescuDaniela):

Ai intrat si in Change Time Zone si sa setezi UTC+02, 00?
P.S. Eu asa am facut setarile, cum ti-am spus si in primul raspuns si a mers.

| MarculescuDaniela explică (pentru Ioandelasal):

Acum pare ca problema s-a rezolvat.Multumesc mult!