| geo9919 a întrebat:

Nu pot sa instalez windows xp pe pc, dupa ce dai space ca sa booteze, apare scrisul ala, "windows waith configurations. etc" si dupa ramane black screen..nu imi intra in pagina albastra unde se incarcau fisierele windowsului.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra an bios si la boot sa fie primul cd-dvd, daca tot nu merge cd-ul tau cu win xp e naspa-piratat-zgariat.

| geo9919 explică (pentru anonim_4396):

Pai mi-l booteaza singur. am mai facut pc-ul cu acest cd. dar acum nu stiu ce la gasit...