| anonim_4396 a întrebat:

nu știu daca asta e categoria potrivită dar îi dau înainte, am schimbat PCul și am făcut-o greșeală, am dat restart la Windows dar nu s-a instalat bine și acum nu mă lăsa să fac nimic, nu tu reset again, nu tu PC nimic. Nu mă lăsa să deschid nimic, sa fac nimic, nimic, nimic, nimic. Apare doar ecranul negru și nu mă lăsa să fac popup la nimic, in dreapta jos apărea un lacăt galben blocat și când dai pe el dispare. Cine mă ajută să repar PCul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa un stick cu Windows la altcineva si reinstaleaza-l. Alte metode nu prea vad

| xVictor a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea merge niciun alt Windows, e setat doar pe asta și habar nu am ce dreac are. Nu merge sa-i da reparare, restaurare, nimic.

| xVictor a răspuns:

Update de ultim moment, am cautat pe net de la ora 5 pana la ora 11 seara adica acum, am facut tot ce era pe acolo si nimic nu prea m-a ajutat si nu am alt windows nici nu pot sa-l fac etc habar nu am. mi-am facut un alt user si cand am intrat pe ala a zis ca nu se poate conecta la ceva SEENS iar cand intru pe cel normal, contul de Microsoft zice asa

sihost.exe unknown hard error.