| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare am si eu, atunci cand un prieten isi schimba fotografia de profil apare pe perete x-ulescu si-a schimbat fotografia de profil dar numai ca el si-a schimbat fotografia tot cu cea pe care o avea numai ca like-urile si comm urile au ramas. Cum pot sa o schimb si eu adica sa apara din nou pe perete ca mi-am schimbat'o dar fara sa o schimb tot aia sa fie adica sa nu pun alta si pe urma sa o schimb din nou cu asta. Stiu ca pot da acolo la alege din fotografii dau albume si dau la fotografii de profil dar apar doar celelalte care l-am avut nu si cea actuala si vreau sa o pun fara sa o schimb!

1 răspuns:
| Crisu a răspuns:

Cred ca schimba de pe telefon. Daca intri de pe telefon, pe facebook cautat pe google, nu pe aplicatie, merge.