| michael94 a întrebat:

O intrebare cam ciudata, dar in fine. Sper sa-mi raspundeti.Mi-am propus sa-mi cumpar un telefon(posibil second-hand).In prezent am un Samsung Galaxy S Plus si as dori sa trec pe unul multimedia, precum un Nokia N8 sau E6.Astept propunerile voaste(cum am zis doresc un telefon mai mult multimedia, nu performanta s.a.)Daca stiti voi altu dati ex.Va multumesc pentru raspuns.Dau si funda pentru cine ma convingebig grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu dar iti recomand sa nu iti iei -Nokia. E o prostie! Ia-ti unu bun cum ar fi Samsung, LG, HTC. Da nu Nokia.

| michael94 explică (pentru anonim_4396):

As dori si de ce.In prezent am deja un Samsung galaxy s +

| anonim_4396 a răspuns (pentru michael94):

Nokia nu au atatea aplicatii si se si strica repede. Am o prietena care are Nokia si il are de 1 ani si i-s-a stricat de 2 ori si acum si-a distrus difuzorul.

| RawGrey a răspuns:

Pls raspunde-mi si mie sgs+ ti se restarta singur cand nu umblai la el? pls am nev urgenta

| michael94 explică:

Nu mi-se restarteaza, il am din noiembrie, n-am umblat cine stie ce..in rest merge bine