| vladutzumuresan1996 a întrebat:

O intrebare legata de Netflix. Daca serialele sunt din america, cum pot schimba contul sa le pot viziona?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Foloseste un serviciu VPN.
Sunt destule free.
Sau cauta extensii VPN pentru browserul google chrome. Sunt destule in magazinul browserului.
Incearca mai multe si vezi care e mai buna. Setezi o adresa, de fapt un server, din SUA si vezi filmele care sunt disponibile pentru ei.
De asemenea ultima varianta a browserului Opera are inclusa nativ un serviciu VPN free dar are servere putine e foarte aglomerat si merge cam greu.
Succes
happy

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai functioneaza prin VPN, stiu ca de anul trecut ne-au detectat si desii platesc legal facura lunara, nu mai pot vedea Netflixul american.