| Mircea23592071 a întrebat:

o prietena are poze de santaj cu mine amuzante si vrea sa le puna pe Facebook de ziua mea, cum trebuie sa procedez sa nu mai arate in cronologia mea si sa nu ma mai poata eticheta in postari?

Răspuns Câştigător
| CdeMetal a răspuns:

Setări --> Cronologie și etichete --> Cine poate posta in cronologia ta? --> Doar eu.
Sau mai rapid:
https://goo.gl/50YmLS și dai pe ''Doar eu''.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Las-o sa le puna si apoi fa-i o reclamatie la parchet. A doua oara nu va mai pune pentru ca in puscarie n-are dreptul sa posteze pe net.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Te poti masturba linistit chiar daca putini stiu ca faci asta cu spectatori.winking laughing

| Kogaion a răspuns:

Sa-i dai block.

| Mircea23592071 explică (pentru Kogaion):

Bun raspuns rolling on the floor))

| Kogaion a răspuns (pentru Mircea23592071):

Vezi ca aia cu cronologie e buna, dar nu pentru ce vrei tu, persoana respectiva va punea sa posteze poza pe profilul tau, doar ca nu o sa-ti mai dea tag.

| Bobu_Adina_1978 a răspuns (pentru Kogaion):

Buna si daca nici cu block nu merge

| Kogaion a răspuns (pentru Bobu_Adina_1978):

Ti-am scris in privat.

| BeSmart17 a răspuns:

Pai la setari poti alege ca acele postari sa nu apara pe pagina ta sau sa confirmi daca vrei sau nu sa apara pe pagina ta.sau e bun raspunsul lui Takewithbread! Da.i block