| AlexCovaci a întrebat:

O sa sune cam stupida intrebarea avand in vedere ca suntem in 2019 si telefoanele, tabletele si laptopurile au camera, dar vreau sa vad si parerea voastra. Am o camera web de 5 ani si nu o mai folosesc, in afara de a o pune la vanzare pe OLX, OKAZII, etc. Ce as mai putea face cu ea?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

O pui la vanzare sau o donezi cuiva care are nevoie. happy

| Bizon95 a răspuns:

In afara de video-chat, camerele web nu se mai folosesc, deci poti sa o faci cadou de exemplu, ca pe OLX nu iei mare lucru pe ea