| anonim_4396 a întrebat:

Pana la Crăciun vreau sa-mi cumpăr un telefon nou pentru ca cel vechi ii cam stricat. Vreau sa-mi iau un iPhone pentru ca pana acum tot un iPhone am folosit și mi se par cele mai bune. Telefonul costa 3000 lei și mai am nevoie de încă 800 de lei și nu știu cum sa fac rost. Părinții nu -mi dau. Cum as putea face rost? Niște sfaturi va rog.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa este, doar TI SE PAR a fii cele mai bune, cand in realitate nu sunt atat de bune, doar foarte scumpe.
Telefoanele Samsung s-au dovedit a fii mult mai bune, mai fiabile si chiar ieftine, comparate cu iphone-ul.

| sierra1 a răspuns:

Te intinzi cât iți permite pătura (pardon, banii) deci mai cobori ștacheta (și eu mă gândeam să-mi iau elicopter dar am rămas cu o bicicletă)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De bani mai bine cumperi un Xiaomi Mi 9T Pro. Pe eMAG costa 1850 lei. Dă-l naibii de iPhone, e doar pentru copii fitosi.

| xzawn17 a răspuns:

Salut! Eu recomand sa faci economie din banii de buzunar si poate asa se strange! Si poti urmarii pe site-uri reduceri.O zi buna!