| Mario200311 a întrebat:

Pe acest pc : http://www.altex.ro/......ddr3-linux

Cam cu cate FPS ar merge League of Legends pe High cand vorbesc prin skype si cand nu vorbesc prin skype

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cam 35-40 fps cu toate detaliile pe low. Placa video nu e prea stralucita.

| Mario200311 explică (pentru Intruder19):

Te si cred, uite ce a scris mcarstea2000

| Intruder19 a răspuns (pentru Mario200311):

Eu vorbesc de rezolutia la care joci. Daca joci pe 1280x720 normal ca ai 100fps. Eu am precizat ca iti merge cu 35-40 fps pe low pe rezolutie fullHD adica 1920x1090

| mcarstea2000 a răspuns:

Salut. Am un coleg care are un pc asemanator si ii merge League Of Legends fara probleme la high cu peste 100 fps. Ba chiar pot sa spun ca el are doar 4 g de RAM, nu sase, deci s-ar putea ca al tau se mearga putin mai bine.