| vladlove123 a întrebat:

pe data de 3 luna aceasta i s-a emis lui tata factura la abonament (Orange), iar eu tot pe 3 m-am dus si mi-am luat BlackBerry (tot ca a lui tata), si ieri i-a taiat abonamentu lui tata, dar si mie mi l-au oprit, nu mi se pare normal, adica eu am luat telefonul pe 3 si pe 25 lui i-a taiat abonamentu ca era ultima zi, dar mi l-a taiat si mie. adica pe 3 cand mi se va emite mie iarasi facura il ultima zi de plata ii va taia si abonamentu lui tata. mentionez ca sunt abonamentele pe aceiasi firma.

Răspuns Câştigător
| sdhashsah a răspuns:

Dca is abonamentele pe firma automat le taie pe toate daca nu ii platita o factura pentru unul dintre ele. Adica daca is trei abonamente pe firma si sa platit factura doar pentru doua le taie pe toate trei nu doar pe cel pentru care nu sa platit factura, la fel si in cazul tau lea taiat pe amandoua.Nu conteaza cand au fost facute sau cum pe ei ii intereseaza plata facturi daca nu ai platit pentru unul dintre ele automat le taie si pe retul.

1 răspuns:
| NopeCheers a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu cei de la Orange sar pute sa se fi emis o greseala.