| alexandrUUUU78463724 a întrebat:

Pe eMAG se aplica reducerile de Black Friday? Si daca da, comand ceva si vine dupa 2 zile, mai vine cu reducere?

Răspuns Câştigător
| iulusdavid a răspuns:

Normal mai toate magazinele online din tara vor face reduceri serioase de black friday si inclusiv eMAG.

normal ce pret are atunci atata platesti.

ca sa stii din vreme cum sta treaba si ce reduceri sunt mai mari vezi siteul asta http://eepurl.com/DYMNH

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Se aplica si pe eMAG dar in limita stocului disponibil si nu conteaza daca comanda vine dupa black friday.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se aplica si la eMAG la anumite produse. conteaza cand il comanzi, nu cand vine.

| Jipa95 a răspuns:

Da sigur ca mai vine cu reducearea si eu am comandat un laptop da black friday si a venit cu reducerea. bft

| Garsonfane1979 a răspuns:

Vine cu reducere dar problema e ca de obicei la Black Friday vine dupa 1 sapt comenzile... ca se face o nebunie de comenzi acolo http://bit.ly/16cxYbc dispare tot din stocuri in 5minute. ma refer la chestile importante raman doar masinile de spalat daca si alea.

| LadyMelian a răspuns:

Se aplica la unele produse.Iti vine cu reducere.Important e ziua in care ai plasat comanda, nu conteaza cat dureaza pana vine coletul.

| EUgenERATION a răspuns:

Atenție... Vezi că și la Flanco va fi, cel mai probabil, Black Friday! Iar ei au un stoc mai mare și sunt oarecum parteneri cu eMAG! Am comandat și eu un router, dar până m-am mișcat, la eMAG a dispărut, la fel și în Flanco, dar am mers la un magazin, am plasat o comandă la București și mi-au adus unul tot în prețul de la black friday, deși era duminică, iar prețul era chiar mai mic cu 20 bani ca la eMAG! Te sfătuiesc să te informezi în mai multe locuri (eMAG, EVOmag, Flanco, Domo, Media Galaxy, etc.) și să-ți faci o bază de date cu site-uri de la care îți poți comanda ce ți-ai dori, iar în respectiva zi să intri și să compari prețurile!