| T4zu a întrebat:

Pe la jumatatea anului trecut am primit un e-mail, l-am citit, apoi am iesit de pe browser (GoogleChrome) din greseala. Cand am intrat sa il citesc, nu mai era, l-am cautat in tot imbox-ul si nimic.
Sunt sigur 100% ca nu l-am sters, deoarece nu am selectat nici o actiune, doar am iesit de pe browser.
Cum pot sa gasesc acel mesaj? Am cautat in "trash", nu a fost sters nimic, la "Spam" nimic, in "Imbox" nimic (am verificat atent peste 5000 de emai-l-uri) si iar nimic, ba chiar mai mult am cautat dupa cate-va cuvinte din acel e-mai ce le-am retinut si iar nimic. Stiu ca acel e-mail avea un atasament.

Cine ma ajuta cu un raspuns bun, FUNDA + VOT.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Mesajele de email pot fi "rechemate" - expeditorul poate cere sa fie sterse indiferent daca au fost citite sau nu. Nu stiu daca gmail suporta asa ceva.