| Anonimul2353246 a întrebat:

Pe pc-ul meu am incercat tot felul de antivirusuri, fie ca erau mai vechi, fie mai noi (Nod32, Avast, Norton).
Acum am cumparat un cd original Avira 2013 si nu imi spune sa bag codul key...
Unde pot intra sa bag codul si sa ma bucur de toate beneficiile lui, (o zii sau doua pana il voi schimba din nou)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum ai cumparat Avira 2013 cand noi suntem in 2014?
So fine...in Avira click pe Help (stanga sus) -> License Management -> in dreptul la -> Activate product -> Activation Code ->scrie codul. Daca ai licenta sub forma de fisier HBEDV2013.KEY da click pe ->License file (jos de tot in acea fereastra) ->te duci la locatia fisierului si o incarci in antivirus pentru activare.

Succes!