| badearazvan a întrebat:

placa http://www.altex.ro/......dr3-128bit este buna pentru jocurile din ziua de azi nu chiar pentru toate si este compatibila cu asrock960gc-gs fx?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ambele sunt compatibile cu placa aia de baza. Recomand totusi sa mai strangi banuti, sa iei ceva mai performant.

| DeyCj a răspuns:

Ambele sunt acceptabile, ca soluție low cost pentru gaming.Recomand în cazul tău să te orientezi pe Readon, deoarece placa ta de bază beste cu chipseturi de AMD, dar nu este o regulă(pentru cunoscători). Succes

| badearazvan explică:

Dar care e mai buna sau ambele sunt la fel?