| mustafagamer a întrebat:

poate cineva care stie programare c++ sa-mi lasa idul lui de mess sau Skype nu conteaza daca poate sa ma ajute sa invati si eu sau macar sa-mi spuna ce trebuie sa fac multumesc

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu cred ca o sa te ajute nimeni. Numai abc-ul il gasesti in anumite carti gen http://bit.ly/14Zn4Si care is destul de scumpe, plus ca iti ia timp sa citesti, sa inveti si cel mai important, sa intelegi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca te invata cineva programare pe skype sau mess?

primul pas e sa lasi limbajul deoparte pui mana si invetii chestiile de baza... operatii cu biti, scheme logice, structuri de date si control, pseudocod... abia apoi te apuci de limbaj.