| ChiukiuHamsler a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute cu ceva? Vreau sa fac configurarea la un router. TL-WR720N. Mereu imi da erroarea asta Failed to verify router settings l. 1. Please check WAN connection type and parameters. 2. Please check your network connectivity and retry. Chiar nu stiu ce sa fac. Cablul de ethernet este conectat in pc

2 răspunsuri:
| YahWav a răspuns:

Cablul furnizorului vine bagat direct un router/modem apoi trebuie sa ai inca un cablu separat de dsl care vine in PC poate de asta nu iti merge. Si apoi refa configurarile si pune-ti din nou si user/passw

| ChiukiuHamsler explică (pentru YahWav):

Deci, am un clablu,( ethernet) care vine bagat in Router si pc, Si alt Cablu care vine de afara. La asta te referi?