| pinciu a întrebat:

pot face system restore fara un restore point?

6 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

Nu poti, pentru ca restore pointul este data la care vrei sa restaurezi sistemul, daca nu ii dai o data nu are cum sa porneasca procesul restore.

| al3xander a răspuns:

E ca si cum ai intreba "pot sa merg cu masina fara benzina?"

Răspuns utilizator avertizat
| TonYGanGsTeR a răspuns:

Din cate stiu eu, cand faci un restore system, trebuie neaparat sa selectezi un restore point pentru ca nu te lasa sa mergi la pasul urmator, deci, nu, din pacate, de ce intrebai? Poate te pot ajuta eu.

| pinciu explică (pentru TonYGanGsTeR):

Aveam nevoie pentru ca am sters fara sa imi dau seama si nu stiam cum sa le iau inapoi.

| TonYGanGsTeR a răspuns (pentru pinciu):

A. Pai Ia-ti RECUVA, ala te ajuta sa recuperezi fisierele sterse tongue