| Kakarotto2016 a întrebat:

Pot sa conectez calculatorul la televizor,adica tot ce vad prin calculator,sa vad pe televizor fara cablu, doar prin Wifi?

Răspuns Câştigător
| Kirschen a răspuns:

Poți...prin Screen Mirroring. Trebuie sa ai și pe telefon și pe televizor. Se conectează ușor. Poți controla chiar și televizorul prin intermediul telefonului cu WatchOn.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu.

| Danzell a răspuns:

Depinde de ce televizor ai.
smart tv-urile Samsung cu wifi, au o chestie numita screen mirriring, mai sunt denumite si sub alta forma gen direct wifi sau dlna streaming

mai poti incerca chromecast

| Kakarotto2016 explică:

Problema este ca as cam daca se poate un joc de pe calculator sa se vede si la televizor in acelasi timp

| Grama_Ovi_2000 a răspuns:

Poti sa il conectezi prin wi-fi foarte simplu, tot ce ai nevoie este un smart tv nu e obligatoriu Samsung cum spune @danzell.De acolo, e floare la ureche, gasesti tutoriale pe internet cate vrei, si metode diferite! Sper ca ti-am fost de folos!