| Angel999999 a întrebat:

Problema cu laptopul. Nu mi se mai aprinde displayul. Laptopul pornește însă, ecranul rămâne negru. Precizez faptul ca nici Windowsul nu pornește, adică el nu rulează windowsul si rămâne ecranul negru atunci cand il pornesc. Nici in stand by nu rămâne daca ii pun clapa. Ce as putea face? Va mulțumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Am avut fix aceeasi problema. La mine cauza a fost ca iesise placuta de memorie din locasul ei. Desfa-l si verifica. Si daca tot desfaci, avanseaza cu desfacutul si verifica si cablul care face legatura cu display-ul.
Bafta!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Tu nimic! La service poate, desi sunt sanse minime si acolo!