| PrisonBreak a întrebat:

Problema mea este in felul urmator:
Prin 2011 mi-am facut o pagina de Facebook, in care postam anumite poze cu desene, portrete, etc, de ceva timp mi-au aparut notificari, ca am de platit 1.000-2.000 lei pentru promovari, insa n-am cerut nici-o promovare laughing, nu am mai avut activitate pe pagina de prin 2012, m-am uitat la ad-uri si sunt niste pagini de haine din Spania, plus o singura postare cu un portret. M-am uitat la modalitatile de plata si am vazut ca erau 2 carduri de pe care se trageau niste bani, eu nu am carduri personale sau de altfel... nu inteleg ce s-a intamplat, as vrea sa stiu daca ma puteti ajuta sad

5 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Cineva îți promovează pagina free...

O sa te invidieze toată lumea acum.

| PrisonBreak explică (pentru missfatadelatara):

Glumesti? laughing
Oricum nu stiu ce fac de acum ca nu se mai achita singure sumele alea laughing si eu as vrea sa scap de tot de pagina si asa... ca's vechi desenele, nu am treaba cu ce e acolo.
Any help?

| missfatadelatara a răspuns (pentru PrisonBreak):

Nu glumesc deloc, deja te invidiez rolling on the floor

Dacă nu sunt cardurile tale, de ce tear interesa?
Poate îți vine acasă vreo factura de la banca neplătite cu suma aia ca abia aia e problema.

Încearcă sa anulezi promovarea și/sau sa ștergi pagina.

PS: vreau sa vad și eu desenele alea de grădinițăhee hee

| PrisonBreak explică (pentru missfatadelatara):

Eh... sunt de scoala pregatitoare, nu chiar de gradinita dar totusi cum ar putea altcineva sa promoveze pagina cand nu e admin? sunt singurul pe pagina laughing plus cum sa-mi vina de la banca ceva, cand nu au de unde sa-mi ia datele, numele de pe Facebook nu e suficient laughing si oricum eu nu am carduri dupa cum am mai spus. Am incercat sa o sterg si imi scrie ca in 2 saptamani se va sterge.

| missfatadelatara a răspuns (pentru PrisonBreak):

La fel cum se fura pagini fara ca individul sa fie admin.

Presupun.

Oricum, dacă și după ce se șterge pagina mai primești notificări, mergi la banca și scoate banii de pe cardurile alea ca să-ți cumperi vilăhee hee

Ai putea încerca să dai mesaj la centrul Facebook și (poate) au ei o rezolvare.