| Manu1223 a întrebat:

Problema mea este urmatoarea:mi-am creat un cont de google+ in aprilie anul trecut, dupa 2 luni mi-am schimbat numarul de telefon fara sa modific asta la datele contului, dupa inca cateva luni mi-am dat reboot la telefon din motive tehnice, iar cand sa ma conectez cu telefonul la un cont existent google+ mi-am dat seama ca mi-am uitat parola.Iar eu nu mai pot sa spun acolo ca mi-am uitat parola deoarece am alt numar de telefon acuma.Mie nu prea imi pasa de contul acesta de google dar problema mea este ca aveam contul de clash of clans salvat pe acel cont.Stiti cumva cum pot sa imi recuperez contul de google?

1 răspuns:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Buna mai ai o optiune cum ar fi mail al tau ca recuperare parola si sa dai click am uitat parola apoi iti apare sa schimbi mail daca nu intra pe mine la profil si trimiti mesaj cu Facebook te pot ajuta eu