| DonJuan96 a întrebat:

PS5 sau Xbox Series X? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

PS5 daca te intereseaza exclusivele de PS. Xbox Series X pentru GamePass Ultimate, care te lasa sa joci o gramada de jocuri faine pentru un abomanent lunar cu pret decent.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PS5 daca vrei sa joci jocuri, xBox daca vrei sa arate bine in casa, stil piesa de decor.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu exceptiia exclusivelor PS sunt destule jocuri pe Xbox Series X, si e si mai puterniclaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wr3nch):

Stiu, stiu. Am zis mai mult ca ironie la PS5, ca arata urat, iar XBOX macar arata bine ca decor laughing Cheers!