| aBunnyMind a întrebat:

Puteti sa ma ajutati? Am o problema cu pc-ul, de ceva vreme nu pot accesa antivirusul si task manager + nu ma lasa in niciun fel sa accesez un program de scanare... O fi un virus? Am incercat sa rulez malwarebytes anti-malware dar nu ma lasa nici macar din safe mode am dat o scanare cu hitman pro in safe mode si a gasit 20 de virusi in system32 i-am dat sa ii bage in carantina si dupa ce am dat restart tot la fel a ramas, acum scriu din safe mode... ce sa fac? Am windows 7 home premium original cu update-urile la zi si ca antivirus avast 6 free! A si cand vreau sa pornesc av-ul imi zice ca "You don't have the permision to acces this patch or file". Astept raspuns cat mai repede!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

.din cate se pare ai virusi si in maduva calculatorului!
. reinstaleaza windowsul ...salveaza ce poti si reinstaleaza-l!
daca nici cu malwarebytes nu merge. atunci asta e probabil ultima solutie

| aBunnyMind explică (pentru Apache):

Multumesc pentru sfat Apache, pana la urma am reinstalat windows-ul ai funda de la mine

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Ati spun eu ai luat un virus nu ai luat licienta la timp la programul antivirus tot ce ramane de facut este sa reinstalezi windosul

| LordColdy a răspuns:

Back up your data, start from 0 happy