| krt0f1oR a întrebat:

Raspunde-ti urgent va rog!
Am luat de la magazin un paysafecard de 25 ron,cand incerc sa vad daca merge imi spune ca e folosit, iar cand incerc sa vad ce valuta am pe acel cod imi zice ca il am in contul de mypaysafecard dar in cont nu mai am nimic.acum nici la cont nu mai ma pot loga, incerc sa pun email zice ca nu-i bun la fel si cu nr.Am incercat sa-i contactez, dar ce ii intereseaza pe ei

2 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Sigur nu l-ai folosit deja? Poate nu-ti amintesti.

| krt0f1oR explică (pentru mentholinks):

Sunt foarte sigur ca nu l-am folosit
In plus am luat doua coduri a cate 25 fiecare, unul a mers, celalt nu, daca l-as fi bagat mi-ar fi aratat ca am incarcat un pin