| Reus111 a întrebat:

Recent am achizitionat un Samsung Galaxy Grand Neo, am instalat Snapchat pe el si pozele nu iasa prea clare, apar pixelate. Am vazut poze la altii si erau cu mult mai clare ca ale mele, nu erau pixelate. Dau funda daca imi spuneti cum as putea sa rezolv aceasta „problema"!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca l-ai achizitionat online si ai sub 10 zile lucratoare, poti sa renunti la el. Daca nu vrei sa renunti poti lua legatura cu cei ce-l repara, cei scrisi pe garantie. Daca ei considera ca nu poate fi reparat ti-l tin 15 zile si-l inlocuiesc. Daca este luat din magazin poti doar sa-l trimiti in garantie. Fa copie dupa garantie si factura. Pastrezi factura in original si garantia in copie. celelalte le trimiti cu cutia si toate accesoriile la firma ce-l repara (probabil Samsung).

| Reus111 explică (pentru Salontanul):

Dar cred ca problema este de la aplicatie, pentru ca si pe celalalt telefon pe care l-am avut, era aceeasi problema cu snapchatul. Pozele care le facu cu camera telefonului sunt clare, doar la snapchat apare problema.

| Gordinandreea99 a răspuns:

Du telefonul la un Service