| xzawn17 a întrebat:

Recent am incercat sa am 2 monitoare, cand intru la settings si dau detect nu mi-l dectecteaza. Nu are problme am incercat pe laptop acest lucru si a mers perfect. Stiti un program care trebuie instalat ca sa mearga?

2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Reboot computer cu ambele monitoare connectate
nici windows 10 nu detecteaza bine nativ 2 monitoare
apoi la display settings al windows-ului le setezi cum vrei sa fie

| AlleXuSS a răspuns:

Salut nu cred ca ai nevoie de un program special pentru a avea mai multe monitoare important e sa ai 1 cablu conectat in slotul 1 vga/hdmi si in slotul 2 al 2-lea monitor cu alt cablu daca vrei sa arate la fel ii dai duplicate din Screen Resolution