| RandomPie113 a întrebat:

Recent am intampinat probleme la mouseul meu.Cand fac o miscare brusca si rapida cursorul nu se misca pe ecran.Am incercat pe mai multe mousepaduri si nu cred ca asta este problema.
Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce să-i faci, aia e viteza maximă de tracking pentru mouse-ul care îl ai. Vrei ceva cu care să nu ai problema asta Ia-ți un G402 cu accelerometru sau altceva cu PMW3360/3366 Sau Mercury/HERO.

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

Poti regla viteza cu care cursorul se misca in Control Pannel.