| epicquestion a întrebat:

Recent am luat un smrt tv si am o problema.
Cand vreau sa vad un film, intru pe brwserul de net, caut filmul si cand sa dau pe el imi apar reclamele, nimic deosebit doar ca pe smart tv nu stiu cum sa scap de ele ..pe pc dau in alt tabel dar pe smart tv pur si simplu nu ma mai lasa sau cel putin eu nu stiu ..are cineva vreo idee? Fara addblock dau funda 100

3 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Pe smart nu putem scapa de reclamele sad eu sa scap de reclame conectez laptopul la tv prin wifi sau hdmi

| epicquestion explică (pentru dannys):

Si cum pot sa conectez laptopul la tv?

| dannys a răspuns (pentru epicquestion):

Printr-un cablu hdmi