| Alx_Alex_1997_hOz9 a întrebat:

Recent am vrut să recuperez anumite mesaje din telefin șterse prin intermediul unei aplicatii de pe PC.
De atunci am următoarele probleme: https://imgur.com/a/36VHN
Se poate face ceva?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Se poate.
Resetezi telefonul si reinstalezi ultima salvare curata sau totul, din nou.

Asta se intampla daca rootezi telefonul si "incasezi" un virus /malware.

2 răspunsuri:
| Eddz a răspuns:

Salut,
Din pacate,cel putin din ce spune acolo, ai lucrat din root, deci cam mici sanse. Daca mesajele nu sunt foarte importante, nu are rost sa te mai chinui. Plus ca nu cred ca mai ai vreo metoda de recuperare, sau chiar daca ar fi, ai avea prea mult de lucru si ai putea strica altceva mai important si mai sensibil pentru Android

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Incearca recuva Android