| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am achizitionat castile Logitech G430 si am instalat driver-ul de pe site-ul producatorului. Cand conectez castile si intru pe un video de pe YouTube imi da mesajul "An error occurred. Please try again later. (Playback ID:... )"
Daca scot castile, inchid browser-ul si il deschid din nou merge.
Nu vreau sa dezinstalez driver-ul pentru ca fara el nu merge sunetul 7.1.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Levente a răspuns:

Eroarea care ți-a apărut nu are treabă cu căștile audio. Acesta apare din navigator (browser) sau chiar Youtube.

Si așa cum ai observat, odată ce ai reincarcat pagina Youtube totul este bine. Ai procedat bine. Asta apare din când in când, dar ignoră și doar reîncarcă pagina.

| Radu1405 a răspuns (pentru Levente):

Cred ca ai dreptate. M-am gandit ca ar fi de la casti pentru ca probleme au aparut de cand am luat castile.

1 răspuns: