| Dragos_Trasca_1990 a întrebat:

recent mi-am achizitionat o pereche de casti Razer Electra V2, USB, iar de ceva timp se tot deconecteaza si nu se mai aude nimic. Am instalat toate driverele si tot nu merge! Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ai probat in alte usb-uri, il alta unitate, ai testat cu alte casti sa vezi cum face? Poate e o problema de software gen porturi usb/driver etc, sau hardware, sa fie castile "de vina" (foarte putin probabil).

| Dragos_Trasca_1990 explică (pentru CM7YRE):

Am incercat, nu este problema cu portul, castile aus usb 3.0 si le-am bagat intr-un port usb 3.0 si vad ca persista problema.

1 răspuns: