| lilskies a întrebat:

Recent mi-am cumparat o pereche de casti de pe eMAG si cand le-am incercat am realizat ca microfonul fasaie de parca cineva mi-ar sufla in el.
Sper sa ma intelegeti, multumesc.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si care-i intrebarea? Ideea este ca in 14 zile ai dreptul sa le returnezi. Daca au trecut cele 14 zile le poti duce doar in service. Trebuie sa iei legatura cu eMag sau magazinul afiliat de la care le-ai luat.

| lilskies explică (pentru Salontanul):

Vreau sa știu de ce face așa cand vb la telefon dex parcă cineva mi ar sufla in microfon si se aude nasol

| Salontanul a răspuns (pentru lilskies):

Incearca si cu alta casca sa vezi daca nu cumva este defect telefonul. Daca nu face la fel inseamna ca-i vinovata casca si poti face ce ti-am spus mai sus.