| Andrei_Cervinschi_1977 a întrebat:

recent mi-am cumparat un router de la ASUS RT-N18U, si am observat ca netul imi merge mai greu, ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| osaandy a răspuns:

Salut.La ce te referi mai greu? Fata de cum ai avut? Setarile din router le-ai facut? Cum esti conectat la el? Wireless sau pe cablu? De la cine ai internet in ce localitate si care tip de abonament? Sunt cateva intrebari esentiale la care ar fi bine sa ne raspunzi sa stim de unde plecam cu discutia.
O zi buna

| Andrei_Cervinschi_1977 explică (pentru osaandy):

Pai, cu routerul anterior aveam vreo 60+ MBPS, acum abia prinde 10... Da, le-am facut, dar daca poti, ajuta-ma te rog la setari. Prin Cablu. De la RDS, Suceava.

| Andrei_Cervinschi_1977 explică (pentru osaandy):

Imi poti raspunde?