| Polinco a întrebat:

Recent mi-am descarcat PayPall si când am dat sa ma conectez cu contul vechi, imi cerea confirmare prin sms, dar problema e că numarul pe care l-am introdus, nu-l mai am... Mi-a cerut și prin email, am intrat și am dat confirmare pe email, dar cica că fara confirmare prin sms nu pot intra. Ce pot face în situația asta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idk, dacă nu reușești nici cum contactează serviciul lor pentru clienți.

| iRejecT a răspuns:

Trimite un feedback pe email-ul lor cu toate detaliile contului și menționezi în email că nu mai ai acces la acel număr de telefon.

| Polinco explică (pentru iRejecT):

În romana sau în engleză să fie?

| iRejecT a răspuns:

Nu contează limba, important este să spui detaliile.