| Qu1ckSh0t a întrebat:

Recent mi-am luat o pereche de casti stereo cu microfon,dar am o problema,cand vreau sa vorbesc cu cineva la telefonul si vorbesc pe casti se aude un sunet oribil si nu se aude vocea mea,am observat ca daca scot putin jack-ul din telefon, microfonul va merge(am un Samsung Galaxy S2 Plus).Se poate ca microfonul sa funcitoneze bine fara sa mai scot jack-ul?

Răspuns Câştigător
| gabby_8867 a răspuns:

Nu este jack-ul potrivit modelului tau de telefon, incearca sa mergi cu ele la magazin si sa ii rogi sa verifici alta pereche de casti.

| Qu1ckSh0t explică (pentru gabby_8867):

Ok,am crezut ca se poate rezolva si altcumvawinking

1 răspuns: