| xManiaC a întrebat:

Recent mi-am reinstalat windows-ul (acum am xp) dar nu pot sa aud niciun sunet. Am incercat youtube, muzica etc. dar nu aud nimic.
In plus, cand dau sa instalez driveru' audio de pe CD, acesta imi apare ca : Realtek(ALC662) High Definition Audio Driver, iar daca il instalez ma pune sau dau reboot, iar dupa ce il pornesc din nou, ca driver audio imi apare ATI HD audio rear output.
Ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Dar driverele alea sunt pentru XP?

| xManiaC explică (pentru K0sti):

Da, sunt si pentru xp

| K0sti a răspuns (pentru xManiaC):

Intra aici sa vorbim: http://www.epasystems.ro
E o casuta de shoutbox!

| KobraXS a răspuns:

Sa descarci de pe internet un driver audio realtek, acestea sunt cele mai bune dupa mine, iar CD-ul poate fi foarte virusat.

| xManiaC explică (pentru KobraXS):

Multumesc pentru sfat, o sa incerc