| tpubv94 a întrebat:

Recent mi-am reinstalat windowsul. Nu inteleg de ce nu mi se incarca pagina de facebook pe chrome firefox si opera, pe IE merge. Am instalat Adobe flash player, shockwave. net framework, java.

Apoare asa: http://i.imgur.com/oKZ7oPD.png
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Încearcă să dai refersh la pagini.Sunt situații când din cauza că se fac upgrade-uri la site-uri ca acestea să nu se încarce corect din prima.Refresh la pagină și va funcționa.Succes

| tpubv94 explică:

Am rezolvat. aveam data inainte, in iulie. Dupa ce am reglat-o s-a incarcat pagina de facebook.