| almaz a întrebat:

Recomandați-mi vreun model de tabletă, nu cea mai scumpă și nici cea mai performantă, una bună pentru părinți...să-și vadă copiii pe Skype. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Eu zic ca o sa ai o alegere de facut, sau dai 3-400 pe una ieftina care in 1-2 ani nu mai merge sau dai 1000 pe un Ipad la mana a doua cu care n-ai treaba 5-7 ani.

In mod normal n-as recomanda chestii de la Apple, dar pentru batrani vrei una in care sa ai incredere ca daca i se strica nu esti acolo sa-i ajuti cu depanarea.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Skype functioneaza cu aproape toate tabletele care sunt comercializate.
Trebuie doar sa se descarce si sa se instaleze gratuit aplicatia corespunzatoare de pe pagina Skype (sau din magazinul de aplicatii). Evident, pentru instalare este nevoie si de registrare pe pagina Skype, cu o adresa de e-mail.

| programator010experimentat a răspuns:

Huawei Mediapad T3 10