| Rares1997 a întrebat:

S-ar merita sa cumpar acest PC pe piese? http://www.mediadot.ro/wishlist/29868/ adica e bun pentru gaming? duce fifa 13, 14?

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Da pentru fifa da, dar pentru pes 13 procesorul trebuie sa fie minim 3.0 ghz

| 000MadMAX000 a răspuns:

Salut e destul de bun asa in mare, fifa 13 dulce fara probleme, dar iti recomand sa mai pui ceva bani sa iti cumperi un procesor mai bun, un i3 e cam 450lei si cu ala merge si mai bine, si o sa iti mearga si fifa14, iti va merge si cu asta care l-ai ales tu dar mai bine merge cu un i3.

| CinevaNou a răspuns:

Procesorul e foarte slab fata de restul componentelor...