| noob20016 a întrebat:

Salut TPU,
Sa imi dau psp-ul 3004 pt un ps2?
Psp-ul meu este modat si ps-ul lu ala la fel...in fine ...sa il dau sau nu?

2 răspunsuri:
| BoSSi a răspuns:

Mda... psp-ul il scoti afara dar ps2 e putin mai performant dar e vechi nu a sa vezi cine stie ce jocuri pe el dar daca nu esti genul de om care iese cu psp-ul afara da, merita

| KLiNK a răspuns:

Pe PS2 sunt ceva jocuri mai "old but gold". Sa ne gandim la GTA San Andreas (care pe ps2 este o opera de arta fata de pc), Gran Turismo 4 si cam toate exclusivitatile pentru PS2. Eu zic sa dai PSP-ul ala.