| Alecsica a întrebat:

Să trec la subiect. Vreau si eu un abonament la cosmote cu net nelimitat sau cartela ceva cu net nelimitat nu conteaza reteaua. Eu subt de 10 ani la Vodafone si mi sa luat... treaba e ca sunt necunoscator si nu stiu ce sa fac... ma intereseaza in special netul nelimitat sau 5gb + la viteza ok sau cat de cat ok poate si ceva minute acolo... abonament sau cartela pana in 15 20 de euro... ma puteti ajuta? Dau fundă!
Din cate am observat vine digi din urma... 5 euro nelimitat minute nationale si 5gb de net...
Am uitat sa specific am s5 si ma rupe la net...

2 răspunsuri:
| CosmoteRomania a răspuns:

Buna, Alecsica!

Noi iti recomandam abonamentul COSMOTE Free L Promo. Vei beneficia de nelimitat comunicare in orice retea si acces 4G la 17 Euro TVA inclus. Pentru mai multe detalii referitoare la promotia abonamentului COSMOTE Free L Promo te rugam acceseaza https://www.cosmote.ro/product/cosmote-free-l-promo/postplan2696/. Multumim.

| Keopspublic1999 a răspuns:

Frog enjoy happy încearcă