| zbg090194 a întrebat:

salut tuturor.
Am o problema cu taskbar-ul din Windows 7!
Eu tin toate shortcut-urile pe bara, pentru ca imi este mult mai usor si mai lejer sa le accesez de pe ea!
Nu demult am reinstalat Windows-ul cu un Windows 7 mai actualizat..., din 2011.
Problema care ma deranjeaza, este ca atunci cand vreau sa ordonez shortcut-urile pe bara, nu pot sa le controlez. Eu mut un shortcut cu unul mai incolo. el se muta cu 2-3 shortcut-uri mai departe! Ce sa fie? La vechiul Windows nu mi s-a intamplat asa. Nu as vrea sa dau format doar din atata lucru! Am tot dat restart, am pus laptop-ul in stand by, l-am inchis, insa problema ramane. Ce pot face? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| danimotenel a răspuns:

Stergi tote shortcut-urile din bara si apoi le pui la loc din nou in ordinea dorita.

1 răspuns:
| Ekcstsy a răspuns:

Du-te pe shortcutul programului si da-le pin to taskbar. Cand s-au fixat le muti cum vrei happy