| anonim_4396 a întrebat:

Sambata ma duc la un concurs la cel mai bun liceu din oras, este vorba de o prezentare power point si am facut rost de lista cu cerintele, dar am o nelamurire, imi cere sa adaug un buton pe langa celelalte la fiecare slide care sa ma scoata din proiect, am dat pe insert/shapes/tralala si cand dau la hiperlink nu imi apare nimic cu end show sau ceva de genu, unde si care sunt pasii unde trebuie sa dau? funda! multumesc.

Răspuns Câştigător
| emmyl a răspuns:

Trebue să creezi pe master pentru a-ți apărea pe toate diapozitivele. Creezi butonul apoi, în meniul insert ai opțiunea "action", apoi "hiperlink to" "end show". pentru nelămuriri mai întreabă cu mesaj personal sau Răspunde aici.
Succes!

| RB26DETT a răspuns (pentru emmyl):

Multumesc foarte mult, in rest ma descurc! asta era singura mea nelamurire.

1 răspuns: