| Username55 a întrebat:

Samsung Galaxy S4 sau Huawei P8 lite?

5 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

S4 dupa parerea mea e mai stabil. Dar mai bine pui niste bani deoparte si iti iei ceva nou.

| Username55 explică (pentru T7uk):

Ce vrei sa spui prin " e mai stabil "?

Răspuns utilizator avertizat
| bogdanmihai469 a răspuns:

Samsung-ul, din punctul meu de vedere, e cel mai prost telefon. Am schimbat o gramada de Samsung-uri pana acum (de obicei se strica mai intai bateria) si nu te tine mai mult de 1 an, iar dupa ceva timp o sa-ti mearga lent. Eu am Huawei P8 lite acum si pot sa zic ca e destul de bun (N-am avut nici o problema cu el pana acum). Noroc!

| Jugheadlover10 a răspuns:

Samsung S4
Huawei P8 lite se bllocheaza super repede