| Sp3ciaL0pS a întrebat:

Samsung galaxy s4 vs iphone5 eu zic ca e mai bun s4 si s3 decat iphone 5 si s3 e mai bun ca iphone5 dapai s4 voi ce ziceti

Răspuns Câştigător
| ForeverYoung99 a răspuns:

Samsung s4 sau s3 clar. Iphone-ul are mari carente.Am multi prieteni care se vaita de el.Probleme ca se blocheaza, nu se incarca etc. Parerea mea este ca samsungul este cel mai bun.

21 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Eu optez pentru Samsung s4

| Razvanp69 a răspuns:

Astia de la Samsung au exagerat putin cu ecranu, e putin cam mare, dar ca si perormante, S4 este cu mult mai bun ca oric model de iPhon, avand in vedere ca Samsungul Galaxy S4 este in doua variante, unul in versiunea de procsor cu 8 nuclee( asta a intrecut so HTC one care era cel mai tare de pe piata) si cel cu procesor de 4 nuclee. Are 2 GB ram in DDR3, placa video foartebuna, deci e un super telefon, merita fiecare banut dupa parerea mea.

| Sp3ciaL0pS explică (pentru Razvanp69):

Trebuia sa-ti dau tie funda prea tarziu

| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

I phonul nu se compara cu tampeniile de samsunguri laughing

| Sp3ciaL0pS explică (pentru fgsdfgdfgdsfgfd):

Te doare capu iphonu e pentru fitosi

| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Nu ma doare de loc eu am I phone 5 dar am a S3 si nu se compara cu I phonul.

| Sp3ciaL0pS explică (pentru fgsdfgdfgdsfgfd):

Bine bine daca stii tu bine chiar terog sa-mi spui ce ai vazut tu la iphone cat de bun e zi-mi calitatile lui

| Razvanp69 a răspuns (pentru fgsdfgdfgdsfgfd):

Hai sa iti explic ceva. Un telefon conteaza 50% cum arata si 50% ce contine. Samsungul arata bine si are componente de super calitate. Vad ca ai lasat mai jos un comentariu ca ai iPhone 5. In afara de sunat si dat mesaje, facebook, ce mai faci cu el?! Multe aplicatiile Apple costa. Androidul are peste 70% din aplicatii gratis si nu ma refer la JOCURI.

| cosmin12346789 a răspuns (pentru fgsdfgdfgdsfgfd):

Samsung Galaxy s4 are o multime de senzoristraight face I Phonul nu arestraight face cu Samsung Galaxy s4 poti sa faci scroll cu capul.pe I Phone nu poti.Samsung Gaalaxy s4 are aplicatie telecomanda. Iphonul nu are.+ca Samsung galaxy s4 are aplicatie S healt. DECI Samsung galaxy s4 nici nu se compara cu porcaria de I Phone 5 care se si blocheaza

| Sp3ciaL0pS explică (pentru cosmin12346789):

Stiam asta dar am vazut un telefon ipear care este o para iar iphone mar oricum amaandoua telefonae nu se compara cu Samsung galaxy s4 si ma intreb cum o sa fie Samsung galaxy s5 o sa ne ipresioneze din nou sigur tu ce zici?

| cosmin12346789 a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Asa e

| cosmin12346789 a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Normal ca o sa ne impresioneze.

| cosmin12346789 a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Normal ca o sa ne impresioneze

| Fnnyn a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa mai dai pe la scoala sa mai inveti sa te exprimi.

| Sp3ciaL0pS explică (pentru Fnnyn):

Mam grabit eu scriu repede si nu ma uit la tastatura cand scriu si de aia

| zombie1510 a răspuns:

Un smartphone trebuie sa fie un "telefon destept" nu unu care arata bine(asta se pune cam 30%).Aia care zic ca nu exista telefon mai bun ca Iphoneul sunt NOOBI

| Pantelimon_Sorin_1981 a răspuns:

"Iphone-ul are mari carente.Am multi prieteni care se vaita de el.Probleme ca se blocheaza, nu se incarca etc". Pasajul asta m-a facut sa rad vreo 2 zile. laughing Spune-le prietenilor tai sa nu mai cumpere Iphone 5 dual sim laughing D-aia se blocheaza. Imi place ca dau sfaturi cei care n-au avut in viata lor un Iphone 5 ci doar auzit de la multi prieteni laughing

| Maa_Andu_1990 a răspuns:

Eu detin Samsung s4 black edition si sunt foarte multumit de el.