| Zdog a întrebat:

săptămâna trecută am fost pentru a patra oară cu laptopul la garantie.:p de data asta am cerut schimbarea produsului și cei de acolo ( Altex ) mi-au zis că trebuie să-l trimită prima data in service pentru a primi negație. Întrebarea mea este. dacă primește negația pot să le cer banii înapoi? Nu prea mai vreau sa am de aface cu Altex si nici nu-mi place ce laptopuri au in oferta.

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Tocmai ai spus ca,, de data asta am cerut schimbarea produsului". Cel mai bine suni la ei, le spui ce ai vorbit deja si spune-le ca iti vrei banii inapoi. Vezi ce zic, daca politica lor accepta asta sau nu. In mod normal, cred ca iti pot repara laptopul sau iti vor da unul identic, nou, daca cel vechi are un defect ireparabil. Suna ca sa fii sigur, un raspuns complet legat de politica firmei nu vei gasi pe TPU.
Zi frumoasa sa ai!